O spoločnosti

ARS UNA na Slovenksu reprezentuje rodinná firma Mira Office s.r.o., ktorá je členom ARS UNA rodiny už 13 rokov. 

"Náš príbeh sa začal v roku 1991, kedy sme začali s výrobou pohľadníc. Postupne sme sa stali známi nie len výrobou, ale aj distribúciou mestských pohľadníc a špeciálnych pohľadníc pre rôzne iné príležitosti.

V priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov sme rozšírili naše podnikanie o dizajn a distribúciu dekoratívnych tašiek a baliacich papierov. Najprv sme získali práva na výrobu darčekových tašiek a sortiment obalov, v roku 1998 sme získali licenčné práva na výrobu licenčných produktov Disney a neskôr sme začali vyrábať aj školské potreby s týmito licenčnými motívmi (zošity, rozvrhy hodín, štítky, obaly a boxy na zošity).

Od roku 2002 sme postupne sortiment rozširovali prostredníctvom dovozu ďalších školských produktov (školské tašky, perá, batohy, tašky na prezuvky, kancelárske potreby, a iné) vyrábaných na základe týchto licencií. Výrazný dopyt po výrobkoch prišiel z Maďarska a predaj sa postupne zvyšoval.

Na základe počiatočného úspechu hotových výrobkov sme začali s uvádzaním vlastných školských výrobkov na trh, a to v roku 2005. Celý výrobný proces a kvalitu sledujeme a kontrolujeme od návrhu produktu, cez výber materiálu až po konečný výrobok. Zaviedli sme špeciálne tvary tzv. zdravých školských tašiek. Pri navrhovaní a výrobe našich výrobkov venujeme osobitnú pozornosť práve zdraviu - nielen čo sa týka dizajnu našich školských tašiek šetrných k chrbtici, ale aj materiálu fliaš Ars Una: všetky naše fľaše sú vyrobené z plastov bez obsahu BPA, čo zaručuje zákazníkom najvyššiu kvalitu a bezpečnosť.

Od roku 2010 sme sa stali jedným z dominantných hráčov na maďarskom trhu so školskými potrebami. Vďaka tomuto míľniku a použitiu kvalitného dizajnu sa nám podarilo uzavrieť ešte viac licenčných dohôd a nadviazať priaznivé vzťahy so všetkými hlavnými držiteľmi licencií. V súčasnosti sme distribútorom nasledovných medzinárodne uznávaných dizajnov: Barcelona, ​​Real Madrid, Manchester United, Brazília, Lamborghini, FTC a rovnako aj Hello Kitty.

Okrem licenčných dizajnov sme v posledných rokoch vyvinuli čoraz viac vlastných návrhov. Práve vďaka tomu sa náš sortiment stal jedinečným a mimoriadne rozmanitým. Pre nás je veľmi dôležité podporovať, propagovať a pomáhať rozvoju maďarského úžitkového umenia a talentovaných mladých grafikov.

Veríme, že z dlhodobého hľadiska môžeme našim zákazníkom slúžiť výhradne vysokým štandardom výrobkov, a preto je našou snahou aplikovať jedinečné a kreatívne riešenia na všetky nové dizajny a výrobky. Každý rok navrhujeme a vyrábame 8 až 12 nových dizajnov, ktoré sú zastúpené približne v 60 produktoch. Týmto spôsobom Vám prinášame široký rozsah školských potrieb už od začiatku školskej dochádzky, ako aj doplnky pre deti a dospelých po celý rok."

Vaša Ars Una.