Mestský batoh tmavo sivý ARS UNA Urban

49,90 s DPH 41,58 € bez DPH
nie je skladom
Vhodný pre stredoškolákov a vysokoškolákov
Obj. čislo:
87576015

Mestský batoh tmavo sivý ARS UNA Urban

Vysoko kvalitné, štýlový a ľahký batoh do školy alebo do mesta v dizajne ARS UNA Urban AU-13, ktorý bude sedieť nielen stredoškolákom a študentom Vysokej školy, ale aj cestovateľom. Batoh je vyrobený z prvotriedneho, pevného, navyše vode odolného materiálu a skladá sa z troch hlavných komôr.
Prvú komoru tvorí rozmerný úložný priestor s doplňujúcimi oddiely - dve vrecká na zips a predovšetkým nechýba ani fleecovej priehradky pre bezpečné prenášanie notebooku či tabletu. Vpredu sa potom nachádza ďalšie dve komory s bočným zapínaním, pričom jedna obsahuje po stranách tiež dve vrecká na zips a jednu priehradku. Batoh dopĺňajú dve bočné priehradky zo sieťoviny na fľaše a vynikajúcim riešením je bezpochyby skryté vrecko v dolnej časti chrbta batoha, takže si už žiadny zlodej nepríde na Vašu peňaženku či inú cennosť.
S batohom na chrbte sa budete cítiť pohodlne vďaka skvelému polstrovanie chrbta a mäkkým, nastaviteľným ramenným popruhom a hrudnému pásu, ktorý možno tiež individuálne prispôsobiť. Vďaka trom rôznym držadlám sa batoh veľmi ľahko prenáša a možno ho jednoducho upevniť aj k cestovnému kufra. Pri chôdzi neosvetlenými ulicami mesta nemusíte mať strach, že by som Vás niekto prehliadol, a to vďaka reflexným prvkom, konkrétne pruhom na ramenných popruhoch.

Parametre

Výrobca - Značka ARS UNA
Určené pre Unisex
Motív ARS UNA
Ročník nad 15 rokov
Hmotnosť1 kg
Výška0,43 m
Šírka0,31 m
Hĺbka0,11 m